It's not a simple love story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

It's not a simple love story

This Isn't The Fucking Verona
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Autumn
Előtörténet - Charlotte Bates 1220532930dyskhpj_www.kepfeltoltes.hu_
Az a csodálatos ősz, amikor a szivárványszíneiben pompázó falevelek lehullanak a fákról, és a Central Park-ban csónakázva, tova viszi a barna vagy sárga, esetleg épp narancssárga leveleket a víz...egy csokorba szedném ezeket a leveleket, oly gyönyörűek a színek... Gyermekek gesztenyét gyűjtenek. Már elkél a sál, és egy kabát. Olykor eshet az eső, hangosan kopogtatja az ablaküveget, de ez már nem oly kellemes, mint nyáron, nem felfrissít, hanem csak goromba pocsolyát okoz, hűs, és kellemetlenül áztatja át lábunkat. Hideg van, mondjuk ki, hisz lassan itt a tél, véget ért a nyár, iskolások tömik tele a közeledési eszközöket, forró teát és kávét kér a nép... Este takaróba bújva könyvet lapozgat otthon az ember, és kezd korábban sötétedni.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Edward Waldorf Beauty Witchy Crazy Boy
Előtörténet - Charlotte Bates I_icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 9:07 am by Edward Waldorf

» Lauren Coraline Archibald The Bad Modell
Előtörténet - Charlotte Bates I_icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 9:06 am by Lauren Coraline Archibald

» Ez egyre ijesztőbb, avagy mi lesz a világraszóló mennyegzővel?
Előtörténet - Charlotte Bates I_icon_minitimeKedd Nov. 13, 2012 10:18 pm by Yevgeniya Aglaya

» Fontos közlemény
Előtörténet - Charlotte Bates I_icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 2:44 am by Admin

» NINA PRUDENCE BOONE - I'm the Dancing Queen
Előtörténet - Charlotte Bates I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 11:52 pm by Nina Prudence Boone

» MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer
Előtörténet - Charlotte Bates I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 10:53 pm by Mikaela Penelope Boone

» Előtörténet - Chaze Newman
Előtörténet - Charlotte Bates I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 8:06 am by Chaze Newman

» Előtörténet - Natalya Romanova
Előtörténet - Charlotte Bates I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 3:41 am by Natalya Romanova

» Lélekpárok
Előtörténet - Charlotte Bates I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 5:10 am by Rosalie Hamilton


 

 Előtörténet - Charlotte Bates

Go down 
SzerzőÜzenet
Charlotte Bates
Vampire
Vampire
Charlotte Bates


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2012. Feb. 07.

Előtörténet - Charlotte Bates Empty
TémanyitásTárgy: Előtörténet - Charlotte Bates   Előtörténet - Charlotte Bates I_icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 2:13 pm

Előtörténet - Charlotte Bates Amanda-Seyfried1

Név: Charlotte Yvonne Bates
Becenév: Lotte
Kor: 20 vagyok, de 18-nak látszódom. Nem véletlenül...
Születés helye és ideje: 1992. május 12., USA, New York
Faj: Vámpír
Nem: Igazi nő
Partner: Christian Hamilton
Gyermekek: Ráér még bőven az...
Kinek a pártján áll: Hamilton család, lévén az én kis szerelmem is Hamilton.

CSALÁD

Szülők:
Apa:
Chace Patrick Bates, 55 éves, tudtommal üzletember
Igazából nem tartjuk a kapcsolatot, de van ez így más családoknál is. Van egy remek nevelőapám egy kis ideje, most az ő egy szem pici lánya vagyok, amióta a nővérem lekoccolt tőlünk. De mondom, ez van, ezt kell szeretni.

Anya:
Arlene Emma Bates, 55 éves, róla biztosan tudom, hogy üzletasszony
Anya... Róla nehéz bármi rosszat is mondani. Mindig jót akar, igaz néha kissé erőszakosan, akaratosan, de a célja mindig jó. Azt hiszem. Komoly, határozott asszony, kissé hirtelen haragú, de nem gondolja komolyan, amit mond.

Testvérek:
Serena Zara Bates, 23 éves, és vámpír.
Sosem volt valami fényes a kapcsolatunk. Mindig Serena akart a középpontban lenni, csillogni, ő akart a legszebb és legokosabb lenni. Felelőtlen volt és most a saját hibájának issza a levét. Várja tán, hogy segítsek, de nem rángathatom anyánk elé, hogy él és vámpír, mert ha reálisan belegondolunk, mind a kettőnket diliházba záratnák, ami ezekben a körökben, kifejezetten gyakori ideggyengeség esetén. Hát még ha előhalászom a halottnak hitt nővérem, hogy él. Így várom, mit lép, de nem avatkozom a dologba, inkább külső szemlélő maradok.


KÜLSŐ

Nézz csak rám, és látod, hogy kifejezetten bőkezű volt velem a természet. Gyönyörű, természetes aranyszőke tincseket kaptam tőle, melyek lágyan, frissen omlanak a vállamra, enyhén hullámosan. Szeretem kiengedni őket, hiszen ez a szép hosszú hajkorona valójában testem egyik ékessége. Szemem szép nagy, értelmesen csillog a világra, formája és nagysága pedig gyermeki bájt kölcsönöz arcomnak. Szemöldököm szőke, szépen ívelt, erre mindig adok. Orrom pisze és teljesen tökéletes. Talán a plasztikai sebészek egyszer megkérnek, hogy hadd fotózzák le, mert ritkán látni természetesen ilyen szép ívű, tökéletes nózit. Ajkaim... Huh, de szeretem őket. Érzékien vastagok, olyanok, melyeket öröm csókolni! Vonaluk tökéletes, teljesen arányosak. Bőröm hibátlan, hófehér, mintha csak egy angyal bőre lenne. Sehol egy oda nem illő anyajegy, vagy sebhely. Tán biztosítanom kéne magam.
Nem vagyok kifejezetten magas, és alacsony se. A magam 170 cm-ével teljesen átlagos a magasságom és azt hiszem, ennyi nekem tökéletesen elég is. Alakom tökéletes. Sehol egy kis fölösleges és erre kínosan figyelek is. Vallom, hogy számít a külső. Szeretek ékszereket hordani, főleg a jegygyűrűmet, az mindig rajtam van. Igazi gyémántos fehérarany csoda. Nincs tetoválásom, vétek elrontani a bőröm ilyennel.
Stílusom elegáns, nőies, minden körülmények között hibátlan. Szeretem a selymet és a szatént, így igyekszem a ruháim közé mindig becsempészni egy-egy ilyen darabot. Legtöbbször magassarkút hordok, hiszen ettől még szexisebbnek érzem magam. Akarom, hogy a vőlegényem büszke legyen rám.

BELSŐ

Makacs vagyok, büszke, elszánt. Egyesek szerint kissé törtető, de ha elérem a célom, számít az? Nagyon szeretem Ian-t, számomra ő az igazi, és alig várom, hogy egybekeljünk. Szeretem a művészeteket, és én magam is szívesen festek, rajzolok és több hangszeren játszom. Jelenleg én magam is jogot hallgatok, szintén a Yale-en, de igazából eszem ágában sincs jogászként dolgozni, bár igazából dolgozni nem akarok. Inkább tanulok még, vagy ha kell szülök, de nem akarok korán kelni, hogy dolgoznom kelljen. Mindezek mellett szeretek komolyzenét hallgatni, és eljárni nagyokat bulizni, kiélvezni az életet. Nem zavar, hogy vámpír vagyok, hiszen ezzel csak szépségem tökéletesedett, és egy örökkévalóságig együtt lehetünk Ian-nel. Egyébként vidám vagyok, megfontolt, és enyhén féltékeny típus.

TÖRTÉNET


Sokat gondolkodtam, hogy hol is kezdhetném. Magyarázzam el sablonosan, hogy 1995-ben születtem, New York-ban, mint a Bates házaspár második és szerintem, legszebb leánya? Nem, ez így nem túl eredeti. Gondoltam, hogy a pontok végére szívecskéket teszek, de ez ugye technikai okokba ütközne. Tán iktathatnék be sok-sok képet, hogy sokszor lássatok, de nem tudnék választani. Így inkább főbb mozzanatokba szedem az életem, és abból könnyedén össze tudod rakni.

1. SZÜLETÉS
1992. május 12., USA, New York, St. James kórház
Apa és anya együtt vannak még, majd ezek után mennek szét. Nővérem már él, vagy még él, szempont kérdése az egész, és gondolom, repes az örömtől, hogy oda az egykesége. Ugye érzitek az iróniát?
2. KISGYERMEKKOR
Német és angol nyelvű magánóvoda
Nővéremmel többnyire veszekedtünk, verekedtünk, de már ekkor Ian-nek ígérték a kezemet, így egy óvodába jártunk. Izgalmas évek voltak, kár, hogy többre nem emlékszem...
3. ÁLTALÁNOS ISKOLA
Kitűnő tanuló voltam és ekkor barátkoztunk össze úgy igazán Ian-nel, és barátjával Kimi-vel. Többnyire mindíg együtt lógtunk, bár az idióta vicceikben én sosem vettem részt! 6.-osak voltunk, mikor összejöttünk Ian-nel.
4 KÖZÉPISKOLA
Általános iskola óta tart a szerelem Ian-nel és egy középiskolába is járunk, bár osztálytársak nem lehetünk, mert az osztályok nem koedukáltak. Itt is osztályelső vagyok, és többszöröse is a középiskola szép cím birtokosa, szalagavatón pedig Ian-nel együtt a bál királyi párja lettünk. Középiskola végén változok át. Egy régi barátnőmmel találkozom ismét, aki elmondja, hogy vámpír. Rögtön lecsapok a lehetőségre és megkérem, hogy változtasson át. Mindent elmond, mindenre felkészít és ennek tudatában vállalom az öröklétet. Kit érdekel pár ember halála azért, hogy örökké Ian-nel legyek? Így nem habozok, rohanok hozzá és néhány nappal az után, hogy én magam is vámpír lettem, átváltoztatom Ian-t is. Íme a szerelem örökkön örökké...
5. EGYETEMI ÉVEK
Anyám összejön egy pasival, közben a nővérem eltűnik és halálhírét keltik, az újságok tele vele. Komolyan, olyan nagy ügyet csináltak a halálából. Én bezzeg nem reklámozom, hogy már két éve hulla vagyok. Huh, de morbid! De igaz...
Mindegy. Ahogy belemászott, úgy ki is mászik.
6. TERVEK
Terveim között szerepel kinyiffantani Ian húgát. Egyszerűen az idegeimre megy. De a legfontosabb, hogy mihamarabb kimondjuk az igent Ian-nel és élvezzük egymás társaságát, míg világ a világ. Jah, meg a jogi diploma... majd' kiment a fejemből.

Vissza az elejére Go down
 
Előtörténet - Charlotte Bates
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Előtörténet - Irina Wasilewsky
» SERENA ZARA BATES I'm not a glamour girl...it's over!
» Előtörténet - Ian Hamilton
» Előtörténet - Angelina McKay
» Előtörténet - Matt Evans

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
It's not a simple love story :: Characters :: Vampire-
Ugrás: