It's not a simple love story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

It's not a simple love story

This Isn't The Fucking Verona
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Autumn
Előtörténet - Chaze Newman 1220532930dyskhpj_www.kepfeltoltes.hu_
Az a csodálatos ősz, amikor a szivárványszíneiben pompázó falevelek lehullanak a fákról, és a Central Park-ban csónakázva, tova viszi a barna vagy sárga, esetleg épp narancssárga leveleket a víz...egy csokorba szedném ezeket a leveleket, oly gyönyörűek a színek... Gyermekek gesztenyét gyűjtenek. Már elkél a sál, és egy kabát. Olykor eshet az eső, hangosan kopogtatja az ablaküveget, de ez már nem oly kellemes, mint nyáron, nem felfrissít, hanem csak goromba pocsolyát okoz, hűs, és kellemetlenül áztatja át lábunkat. Hideg van, mondjuk ki, hisz lassan itt a tél, véget ért a nyár, iskolások tömik tele a közeledési eszközöket, forró teát és kávét kér a nép... Este takaróba bújva könyvet lapozgat otthon az ember, és kezd korábban sötétedni.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Edward Waldorf Beauty Witchy Crazy Boy
Előtörténet - Chaze Newman I_icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 9:07 am by Edward Waldorf

» Lauren Coraline Archibald The Bad Modell
Előtörténet - Chaze Newman I_icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 9:06 am by Lauren Coraline Archibald

» Ez egyre ijesztőbb, avagy mi lesz a világraszóló mennyegzővel?
Előtörténet - Chaze Newman I_icon_minitimeKedd Nov. 13, 2012 10:18 pm by Yevgeniya Aglaya

» Fontos közlemény
Előtörténet - Chaze Newman I_icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 2:44 am by Admin

» NINA PRUDENCE BOONE - I'm the Dancing Queen
Előtörténet - Chaze Newman I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 11:52 pm by Nina Prudence Boone

» MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer
Előtörténet - Chaze Newman I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 10:53 pm by Mikaela Penelope Boone

» Előtörténet - Chaze Newman
Előtörténet - Chaze Newman I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 8:06 am by Chaze Newman

» Előtörténet - Natalya Romanova
Előtörténet - Chaze Newman I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 3:41 am by Natalya Romanova

» Lélekpárok
Előtörténet - Chaze Newman I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 5:10 am by Rosalie Hamilton


 

 Előtörténet - Chaze Newman

Go down 
SzerzőÜzenet
Chaze Newman

Chaze Newman


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Aug. 16.

Előtörténet - Chaze Newman Empty
TémanyitásTárgy: Előtörténet - Chaze Newman   Előtörténet - Chaze Newman I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 8:06 am

Előtörténet - Chaze Newman Dan-radcliffe-dyspraxia

Név: Chaze Thomas Newman
Becenév: Chazey
Születés helye: 1982. szeptember 12., Amerikai Egyesült Államok, Washington
Foglalkozás: Profilozó, viselkedéskutató
Szülők: Jack Newman, autószerelő és Molly Nickolson-Newman, könyvtáros
Testvérek: Claudia Tabitha Newman, 21 éves, orvostanhallgató
Hobbi: Rejtvényfejtés, olvasás, logikai játékok, sakk, kosárlabda, rajzolás és modellezés

This is me
Chaze komoly, realista ember, aki nagyon szorgalmas, kitartó, kissé amolyan „bogaras tudós”. Imádja a tudományokat, rengeteget olvas, tudása hatalmas. Ismeri az embereket, mint a tenyerét. Szeret szórakozni, bár ez nála néhány tudományos könyv elolvasását jelenti, vagy egy újabb idegen nyelv elsajátítását. Sportokban nem valami kiválóság, de lexikai tudása ezt bőségesen kompenzálja. Sosem járt bulizni, és az egyetemista évek alatt is folyamatosan tanult. Nagyon tiszteli és szereti a szüleit, nagyon szerelmes a barátnőjébe, a kissé szertelen, bolondos Nicole-ba, akit teljesen levesz a lábáról a szétszórt zseni. Úgy érzi, elégedett az életével, hiszen nagyon fiatalon sikerült a ranglétra magas fokára kerülnie. Kollégái tisztelik, becsülik, bár kevés barátja van, hiszen kissé zárkózott. Úgy érzi, amit lehetett, már elért, megszerezte a kellő egzisztenciát, Nicole-t pedig szeretné elvenni feleségül.

Előtörténet: 1982. szeptember 2. napján születtem Washington D.C.-ben, délután 16 órakor. Édesanyám ízig-vérig könyvtáros, édesapám autószerelő.
Be kell vallanom, sokat tanultam tőlük. Édesanyámnak hála nagyon korán elkezdtem olvasni és az óta nem lehet a könyveket kiszedni a kezemből. Édesapámtól az autószerelés alapjait sajátítottam el, és számos típust egész profin tudok szerelni.
De kezdjük az elejétől az életem. A szüleimnek nagyon korán feltűnt, hogy kivételesen fogékony vagyok az új információkra és könnyen tanulok. Így két évesen zongoraleckéket kaptam, hegedülni tanultam és francia nyelvleckéket kaptam.
Az óvodában ezeken kívül spanyolul tanultam és focizni jártam, illetve már írtam és olvastam. Az iskolára már tökéletesen beszéltem franciául és spanyolul, elkezdtem németül és latinul tanulni.
Nyolc évesen olvasóversenyt, matematika versenyt, spanyol és francia nyelvi versenyeket nyertem országos szinten. Kilenc évesen országos sakkbajnok voltam, latin nyelvi versenyeken remekeltem, nyelvvizsgát tettem spanyolból, franciából és németből.
Ekkor született meg a húgom, Tabby. Tíz évesen irodalmi versenyeken kezdtem tündökölni, ismételten matek bajnok voltam országos szinten. Ezek mellett apukámnak segítettem autót szerelni.
Tizenegy évesen korosztályomban memóriabajnok voltam, irodalmi versenyeken, idegen nyelvi versenyeken és sakkversenyen lettem első. Kosárlabdázni kezdtem, és tizenkét éves korcsoportban megyei másodikak lettünk.
Tizenkét évesen természettudományi, történelmi és irodalmi versenyeket nyertem. Ekkor hatosztályos gimnáziumba kerültem, ahol csak német és francia nyelvű óráink voltak.
Kimagasló eredményeimmel simán átvettek. Tizenhárom évesen latin nyelvvizsgát tettem és ismét tanulmányi versenyeken remekeltem. Ekkor ismerkedtem meg legjobb haverommal, Nick-kel. Ő nem volt olyan okostojás mint én, de nagyon jófej.
Mai napig tart a barátság, és a két éves kisfiának én lettem a keresztapja. Tizennyolc évesen a Harvardra jelentkeztem és ösztöndíjas lettem, 112%-os felvételi eredménnyel.
Itt pszichológiát tanultam, mellette pedig a rendőrségen lettem gyakornok. Számos tanulmányban vettem részt, némelyik munkámat pedig szaklapok publikálták.
Emellett történelem szakra felvételiztem tizenkilenc évesen, így párhuzamosan tanultam két szakon. Huszonkét évesen diplomáztam pszichológiából, a szakdolgozati témám a családon belüli erőszak volt. Ekkor helyezkedtem el az igazságszolgáltatás keretein belül, egyelőre mint igazságügyi pszichológus.
Rögtön folytattam tanulmányaimat és a viselkedéskutatásnak szenteltem a szabadidőmet, illetve tanulmányaimat. Huszonhárom évesen diplomáztam történelemből, huszonhét évesen doktoráltam pszichológiából.
Huszonnyolc évesen sikeresen felvettek a FBI quanticoi csoportjához és az óta viselkedéskutatással foglalkozom és profilokat készítünk különféle bűnözőkről.
Tudom, nem meséltem a magánéletemről. Huszonhat éves korom óta vagyok együtt Nicole Wakefield-del, akivel még az egyetemen találkoztam. Nicole ugyan pszichológusként végzett, de ő a párkapcsolatokra specializálódott, így ő jelenleg párkapcsolati terapeutaként dolgozik egy magánklinikán. Gyermeket nem tervezünk a közeljövőben.
Van egy kutyánk és egy rakás aranyhalunk, egyelőre így egymásnak, a halaknak és az ebünknek, na meg a munkánknak élünk. Ami nálam éjjel-nappali elfoglaltság.
Jövő nyárra tervezzük az esküvőt, és majd egy nászutat a Bahamákra. A családomról annyit, hogy van egy húgom, aki jelenleg orvosnak tanul. Ha minden igaz, szülésznő lesz belőle. De majd meglátjuk. Röviden és tömören ez az én életem.
Vissza az elejére Go down
 
Előtörténet - Chaze Newman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Előtörténet - Ian Hamilton
» Előtörténet - Nate Petrovsky
» Előtörténet - Irina Wasilewsky
» Előtörténet - Natalya Romanova
» Előtörténet - Kimi Lutz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
It's not a simple love story :: Characters :: Human-
Ugrás: