It's not a simple love story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

It's not a simple love story

This Isn't The Fucking Verona
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Autumn
MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer 1220532930dyskhpj_www.kepfeltoltes.hu_
Az a csodálatos ősz, amikor a szivárványszíneiben pompázó falevelek lehullanak a fákról, és a Central Park-ban csónakázva, tova viszi a barna vagy sárga, esetleg épp narancssárga leveleket a víz...egy csokorba szedném ezeket a leveleket, oly gyönyörűek a színek... Gyermekek gesztenyét gyűjtenek. Már elkél a sál, és egy kabát. Olykor eshet az eső, hangosan kopogtatja az ablaküveget, de ez már nem oly kellemes, mint nyáron, nem felfrissít, hanem csak goromba pocsolyát okoz, hűs, és kellemetlenül áztatja át lábunkat. Hideg van, mondjuk ki, hisz lassan itt a tél, véget ért a nyár, iskolások tömik tele a közeledési eszközöket, forró teát és kávét kér a nép... Este takaróba bújva könyvet lapozgat otthon az ember, és kezd korábban sötétedni.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Edward Waldorf Beauty Witchy Crazy Boy
MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer I_icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 9:07 am by Edward Waldorf

» Lauren Coraline Archibald The Bad Modell
MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer I_icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 9:06 am by Lauren Coraline Archibald

» Ez egyre ijesztőbb, avagy mi lesz a világraszóló mennyegzővel?
MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer I_icon_minitimeKedd Nov. 13, 2012 10:18 pm by Yevgeniya Aglaya

» Fontos közlemény
MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer I_icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 2:44 am by Admin

» NINA PRUDENCE BOONE - I'm the Dancing Queen
MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 11:52 pm by Nina Prudence Boone

» MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer
MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 10:53 pm by Mikaela Penelope Boone

» Előtörténet - Chaze Newman
MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 8:06 am by Chaze Newman

» Előtörténet - Natalya Romanova
MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 3:41 am by Natalya Romanova

» Lélekpárok
MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 5:10 am by Rosalie Hamilton


 

 MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer

Go down 
SzerzőÜzenet
Mikaela Penelope Boone
Hybrid
Hybrid
Mikaela Penelope Boone


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Jul. 30.

MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer Empty
TémanyitásTárgy: MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer   MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 10:53 pm







Name: Mikaela Penelope Boone

Nicknames: Mika, Pen, Penny, Lope

Age: 18

Date of Birth: 1994. 10. 31.

Member Group: Farkas és Boszorkány

Hometown: Pozsony

Face Claim: Ksenia Solo



Néhány fontos információ az életemről

Születés: Elvileg a világ legnagyobb csodája, és mindenki azt mondja emlékszik rá… hát nekem a legrégebbi emlékem az, amikor ötödikben megvertem az egyik osztálytársamat, hogy adja oda a tábla csokiját… persze a nővérem segített ki, feltartotta a többieket, akik meg akarták védeni az épp őrült ütéseket elszenvedő kispajtásukat.

Család- apa, anya, gyerekek: Apámat nem ismertem, elég titokzatos ember volt, mai napig nem akadtunk a nyomára, anyu meg már mindent mesélt róla…eleinte szóltam neki, hogy nem stimmel olykor a történet, de később ráhagytam, és elhittem azt, hogy az én apukám egyszerre egy szuperhős, orvos, ügyvéd, pilóta, tanár, szakács…egy szóval titkos ügynök. Lehet már nem él. Annyi szent, nem tudnám felidézni az arcát.
Anyu különleges nő volt mindig is…élte a furcsa életét, egy képzeletbeli világban, és hitte, hogy apa visszatér az életébe.
A nővérem…róla lehetne mesélni, de a legfontosabb, hogy nem tudtam, hogy a testvérem, és igazából mai napig nem biztos, hogy az… az óvodában ismertük meg egymást, ahol odaadta a lapátját, mert az enyémre rálépett Mandy, és eltört…aztán, ahogy nőttünk voltak furcsa dolgai, amitől kezdetben féltem, vagyis amikor a kenyérből süteményt csinált, amire a nagymamája tanította, szórakoztatónak találtam, és kíváncsi voltam…de nekem is sikerült, ami megijesztett.

Boszorkányság: Nem akartam hinni benne, elutasítottam, és gyerekkori csínyeknek tudtam be a dolgokat, de Nina nem hagyott nyugton, elráncigált magukhoz, ahol a különleges nagymamája ült üveggömb előtt…csak viccelek, egy teljesen hétköznapi asszony volt, aki finom süteményt csinált, különleges ízű fűszerekkel, amiket ő termesztette, de elvileg nem kellett volna, hogy megteremjen azon a vidéken. Azt mondta boszorkány vagyok, és jóval több lakozik bennem, mint hinném… én legyintettem, hóbortos öregasszonynak hittem, és tízen évesen már nem rémisztettek meg az ágy alatt lakó szörnyek, és nem léteztek seprűt lovagoló boszorkányok, és teliholdkor kiabáló farkasok.

Szerelem- halál: Ballagás volt, és Eric régóta tetszett már, de nem mertem megszólítani, pedig Nina nagyon sokszor lökött már oda, de megszólalni se ment…így csodáltam, hogy egyáltalán tudja ki vagyok, és engem hív el a bálra. Nina óva intett, hogy a pasik mind csak egy dolgot akarnak…akkor vesztünk össze először.
A bál jól telt…gyönyörűen éreztem magam, és a mesebeli királykisasszonynak… de valahogy minden a feje tetejére fordult, amikor beszálltam az autójába, hogy majd hazavigyen.
Ahogy lenni szokott, egy kietlen helyre hajtott, lefékezett, én meg értetlenül álltam a dologhoz. próbáltam kiszállni, ellökni magamtól, de semmi esélyem se volt, hogy egy sportolóról beszélünk, én meg vaságyastól, ha negyvenöt kilót nyomtam.
Aztán valami történt…először azt hittem Nina az, de rá kellett döbbennem, hogy én tettem, nem tudom hogyan…megöltem Eric-et.
Mint egy őrült futottam Nina-hoz, zokogva dörömbölve az ajtaján, bocsánatáért esedezve.
Meghallgatott, segített eltussolni az ügyet, és akkor is mellettem volt, amikor az első teli holdkor farkassá váltam.

Farkas: Anyu mindenről beszélt, csak ezt az információt hallgatta el előlem…bár én se gondoltam, hogy embert ölök majd, ami beindította az átváltozást…magam mögött hagytam őt… nem azt mondom, hogy mérges voltam rá, de magam mögött akartam hagyni mindent, hittem, hogy a várossal van a baj, reméltem, hogy nem követ majd se a boszorkány, de ami félúton London felé ért utol…telihold volt, és már napok óta rosszul voltam. Azt hittem csak a szokásos havi bajomat viselem ennyire rosszul…nem is tudtam, hogy Nina követ, amikor elájultam, csak akkor éreztem meg, hogy óvón ölel.
Nem tudom hol tértem magamhoz, de ott Nina elmagyarázta mi ez, és én nem akartam a részese lenni…
Persze azóta már imádok farkassá változni, de az első alkalom pokoli rossz volt.

Szóval ez vagyok én… most Londonba élek, ott tanulok, táncot leginkább, színésznő akarok majd lenni…Nina-val élek, de ő nem sokat van otthon, ide-oda utazgat, ugyanis előadóművész…túl sok mindent csinált, hogy fel lehessen sorolni. Énekel, táncol, színészkedik és járja a világot. Van, hogy vele megyek.

Ilyen vagyok…vagy valami ilyesmi


Imádok sütni, a gyümölcsös sütemények a kedvenceim.
Szeretek múzeumokba járni, és órákig nézni egy-egy képet.
Szeretem a színházakat, hogy a színészek egy légkörbe vannak veled, ahogy érzed a díszletek, sminkek, és kosztümök szagát.
Imádok eljárni bulizni, és őrülten táncolni a parkett közepén.
Magamat egy imádnivaló, belevaló, jó pofa csajnak tartom, aki szeret élni, és bármit megtesz a barátaiért, és kiáll magáért, még ha nincs is igaza.
Nem bízok viszont a férfiakban, legalábbis próbálok közömbös lenni, de egy nagy hibám, hogy mindig nagyon megnyílok nekik, és hiszek a romantikus regényekben…ilyenkor Nina térít magamhoz.






Vissza az elejére Go down
 
MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» NINA PRUDENCE BOONE - I'm the Dancing Queen
» YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch
» Edward Waldorf Beauty Witchy Crazy Boy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
It's not a simple love story :: Characters :: Hybrid-
Ugrás: