It's not a simple love story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

It's not a simple love story

This Isn't The Fucking Verona
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Autumn
YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch 1220532930dyskhpj_www.kepfeltoltes.hu_
Az a csodálatos ősz, amikor a szivárványszíneiben pompázó falevelek lehullanak a fákról, és a Central Park-ban csónakázva, tova viszi a barna vagy sárga, esetleg épp narancssárga leveleket a víz...egy csokorba szedném ezeket a leveleket, oly gyönyörűek a színek... Gyermekek gesztenyét gyűjtenek. Már elkél a sál, és egy kabát. Olykor eshet az eső, hangosan kopogtatja az ablaküveget, de ez már nem oly kellemes, mint nyáron, nem felfrissít, hanem csak goromba pocsolyát okoz, hűs, és kellemetlenül áztatja át lábunkat. Hideg van, mondjuk ki, hisz lassan itt a tél, véget ért a nyár, iskolások tömik tele a közeledési eszközöket, forró teát és kávét kér a nép... Este takaróba bújva könyvet lapozgat otthon az ember, és kezd korábban sötétedni.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Edward Waldorf Beauty Witchy Crazy Boy
YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch I_icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 9:07 am by Edward Waldorf

» Lauren Coraline Archibald The Bad Modell
YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch I_icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 9:06 am by Lauren Coraline Archibald

» Ez egyre ijesztőbb, avagy mi lesz a világraszóló mennyegzővel?
YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch I_icon_minitimeKedd Nov. 13, 2012 10:18 pm by Yevgeniya Aglaya

» Fontos közlemény
YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch I_icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 2:44 am by Admin

» NINA PRUDENCE BOONE - I'm the Dancing Queen
YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 11:52 pm by Nina Prudence Boone

» MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer
YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 10:53 pm by Mikaela Penelope Boone

» Előtörténet - Chaze Newman
YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 8:06 am by Chaze Newman

» Előtörténet - Natalya Romanova
YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 3:41 am by Natalya Romanova

» Lélekpárok
YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 5:10 am by Rosalie Hamilton


 

 YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch

Go down 
SzerzőÜzenet
Yelena Frida Petrovsky
Witch
Witch
Yelena Frida Petrovsky


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2012. Feb. 07.

YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch Empty
TémanyitásTárgy: YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch   YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 9:42 pm

YELENA FRIDA PETROVSKY

YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch Tumblr_lmfzhd0DeZ1qggk17o1_500

YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch It__sjustme_www.kepfeltoltes.hu_

Karakter teljes neve: Yelena Frida Petrovsky
Becenév: Lena, Y, Yel, Frida
Nem: lány
Kor: 18!
Születés helye és ideje: Anglia, London 1993. Szeptember 1.


***

YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch Family_www.kepfeltoltes.hu_



Apa: Alexandr Petrosky

Anya: Sylvia Berger

Testvérek: Nathaniel Petrovsky

***

YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch Story_www.kepfeltoltes.hu_


Nem is tudom hol kezdjem, mivel igazából sok minden kavarog most bennem…pontosabban elég álmos vagyok, hogy összeszedjek minden fontos dolgot. Nem rég értem haza egy forgatásról, csak beestem az ágyba abban a ruhában, amiben voltam több órán keresztül.
1993-ban születtem a brit szigeteken, egy orosz apa és egy olasz anya második gyermekeként az iskola kezdés első napján.
Én imádom az őszt, és bevallom iskolába is szerettem járni, hisz annyira jó, hogy évnyitóra szépen ki vagy öltözve, és mégis beleugrasz a pocsolyába, hogy összesározd a szépen vasalt szoknyádat, és a harisnyádat.
Alexandr Petrovsky, ízig vérig orosz…lenne, mert azon kívül hogy beszéli a nyelvet, és imádja az orosz vodkát, angol humoron nőtt fel, és ki nem állhatja az orosz balettot, vagy úgy semmilyen színházi darabot, amibe meg énekelnek is, az a halála. Ami azért furcsa, mert rendező…néha színházi darabokat is csinál, de inkább vászonra készít, azt mondja sokkal könnyebb rögzíteni és többször lejátszani a tökéletest, mint színházban üldögélni. A Mechanikus narancs a kedvenc alkotása, meg a Sweeney Todd, és azt hiszem még a Csillagok háborúja és az Indiana Jones. Amúgy kissé olyan Woody Allen –es…na nem alkatilag, hanem nem is tudom, eléggé egy elvont figura.
Anyám már más téma…Sylvia Berger egy külön kategória, de komolyan…igazi kalandor, és képtelen egy helyben maradni. Bezzeg engem ahol lett kiskoromban, ott maradtam, nem nagyon érdekelt semmi, elvoltam én ott ültembe, hisz nagydolog volt minden, amit látok körben, magam körül. De anyuról nem is tudok sokat, hisz sose láttam, körülbelül megszült és annyi…de nem akart, de így engedték el a szülei világot látni.
Szóval…anyu is, meg apu is boszorkányok, ez így nagyon a közepébe vág a dolgoknak…a lényeg, hogy anyu dönthetett, megházasodik, családot alapít, aztán a nagyszülők útjára engedik, de tovább kell örökíteni a boszorkány gént. És apu volt neki kijelölve férjének, ne kérdezzen senki semmit, nem tudom miért…meg alapból is ez eléggé olyan ódivatú, hogy meg van határozva ki a párod. Talán a nagyszüleim ismerték egymást, közös szeánsz, vagy szekta miatt…
Igen, most lebuktam, én nem nagyon hiszek ebben a boszorkányos dologban, nem is gyakorlom olyan intenzíven, mert szerintem nevetséges, de apu is csak titokban csinálja, amikor nem láthatnám, de megszoktam lesni, elég profi benne…néhány trükköt tőle tudok, és nem a nagyiéktól. Ebben anyura ütöttem, a mágiát ő is megveti, ő inkább a tudomány embere, ezért nem tud hinni benne…utazgat, felfedez, nyelveket tanul, és végigmegy rajta a fél világ, nesze neked esküben tett hűség!
Apu bezzeg nem néz más nőkre, igazából, mert nagyon mulya, azt se veszi észre, ha rá hajtanak…megint egy dolog, amiben anyura ütöttem, én azért nem vetem meg a férfiakat, leszámítva, hogy még nem volt eggyel sem, de szeretek incselkedni velük. Igen, bennem nagyon két világ keveredik, mert tombol bennem a kalandra vágyó nő, szóval egyhelyben tudok maradni, de szeretném megismerni a szenvedélyt, nem kell ahhoz elutazni a világ másik végére…bár most magam ellen beszélek, mert Angliából indultam, most mégis New York-ban vagyok. De visszatérve a lényegre, én tényleg csak ülök, flörtölök, aztán meg elröhögöm az egészet, igen, nem tudom komolyan venni ezt sem.
Visszatérve New York-ra, ide járok egyetemre, bár csak most kezdtem, érdekes…írónak tanulok, vagy valami ilyesmi. De igazából apu forgatásain tengődöm, és néha írok pár cikket róla. Jah, de hogy kerültem ide?! Öhm…jah, igen, megvan! A bátyám itt lakik… és már nem bírtam tovább visszatartani a röhögést a boszorkányosdi miatt…ő se veszi komolyan, én se szeretném…
Valamit még el akartam mondani…de mondom, hogy álmos vagyok, nem jut eszembe több dolog…
Jah, megvan…vérbeli angol lány vagyok ugye, ami talán fura lehet, hisz ez a két személy hogyan került Londonba?!
Anyu kalandvágyból, és az egyetem miatt, hogy a doktorit csinálja, apu meg a Shakespeare egyetem miatt vagy mi is az, mert színésznek tanult elvileg.

***

YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch Tellme_www.kepfeltoltes.hu_

Jellem: Én magamat életvidám lánynak tartom, és mind e mellett egy belevaló csajnak, aki mer, és szeret is extrém dolgokat kipróbálni. Imádom a horror filmeket, de csak végigröhögni, a csokoládét, és bárminemű édességet, a banánt, mert az az első számú kálium forrást, a turmixot, bármilyen gyümölcsből, a süteményeket, de leginkább a pizzás ízesítésűeket. Ki nem állhatom a balettot, ha egy könyv nagyon hosszú, és hiába nézem meg a feldolgozását, az egyszerűen pocsék, és nem értem...imádok sorozatokon függeni, és zenét hallgatni, olykor ha egyedül vagyok a lakásban, bömböltetni, énekelni hangosan, és ugrálni az ágyon.

Külső: Eredetileg szőke a hajam, de van amikor rám jön a hoppáré, és akkor valamiért kipróbálok extrém színeket, egyszer volt kék is...meg neon zöld, nekem tetszett, mások inkább megbotránkoztak rajta, de bevallom én se tűrtem sokáig, nem minden ruhámhoz passzoltak a színek.
A szőke hajamhoz, és a széles szájú kis béka ajkaimhoz, amiket én kifejezetten imádok...nevessenek ki, de én jól érzem magam vele, hisz rajtam kívül senki nem tud ilyen nagyot mosolyogni!
Szóval mindezek mellé, tartozik a nagy barna szemem, ami néha olyan, mintha zöld lenne a sűrű fekete szempilláim alatt.
Amúgy átlagos alkatú vagyok, és nem egy nagymellű maca...kicsi vagyok, és szeretek ilyen kis alacsony nevető gép lenni.
Vissza az elejére Go down
 
YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Előtörténet - Nate Petrovsky
» DANIEL JASON WOLF The shy Witch
» MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer
» Edward Waldorf Beauty Witchy Crazy Boy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
It's not a simple love story :: Characters :: Witch-
Ugrás: