It's not a simple love story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

It's not a simple love story

This Isn't The Fucking Verona
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Autumn
DANIEL JASON WOLF  The shy Witch 1220532930dyskhpj_www.kepfeltoltes.hu_
Az a csodálatos ősz, amikor a szivárványszíneiben pompázó falevelek lehullanak a fákról, és a Central Park-ban csónakázva, tova viszi a barna vagy sárga, esetleg épp narancssárga leveleket a víz...egy csokorba szedném ezeket a leveleket, oly gyönyörűek a színek... Gyermekek gesztenyét gyűjtenek. Már elkél a sál, és egy kabát. Olykor eshet az eső, hangosan kopogtatja az ablaküveget, de ez már nem oly kellemes, mint nyáron, nem felfrissít, hanem csak goromba pocsolyát okoz, hűs, és kellemetlenül áztatja át lábunkat. Hideg van, mondjuk ki, hisz lassan itt a tél, véget ért a nyár, iskolások tömik tele a közeledési eszközöket, forró teát és kávét kér a nép... Este takaróba bújva könyvet lapozgat otthon az ember, és kezd korábban sötétedni.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Edward Waldorf Beauty Witchy Crazy Boy
DANIEL JASON WOLF  The shy Witch I_icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 9:07 am by Edward Waldorf

» Lauren Coraline Archibald The Bad Modell
DANIEL JASON WOLF  The shy Witch I_icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 9:06 am by Lauren Coraline Archibald

» Ez egyre ijesztőbb, avagy mi lesz a világraszóló mennyegzővel?
DANIEL JASON WOLF  The shy Witch I_icon_minitimeKedd Nov. 13, 2012 10:18 pm by Yevgeniya Aglaya

» Fontos közlemény
DANIEL JASON WOLF  The shy Witch I_icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 2:44 am by Admin

» NINA PRUDENCE BOONE - I'm the Dancing Queen
DANIEL JASON WOLF  The shy Witch I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 11:52 pm by Nina Prudence Boone

» MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer
DANIEL JASON WOLF  The shy Witch I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 10:53 pm by Mikaela Penelope Boone

» Előtörténet - Chaze Newman
DANIEL JASON WOLF  The shy Witch I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 8:06 am by Chaze Newman

» Előtörténet - Natalya Romanova
DANIEL JASON WOLF  The shy Witch I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 3:41 am by Natalya Romanova

» Lélekpárok
DANIEL JASON WOLF  The shy Witch I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 5:10 am by Rosalie Hamilton


 

 DANIEL JASON WOLF The shy Witch

Go down 
SzerzőÜzenet
Daniel Jason Wolf
Witch
Witch
Daniel Jason Wolf


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Jun. 30.

DANIEL JASON WOLF  The shy Witch Empty
TémanyitásTárgy: DANIEL JASON WOLF The shy Witch   DANIEL JASON WOLF  The shy Witch I_icon_minitimeVas. Júl. 01, 2012 1:22 am







Name: Daniel Jason Wolf

Nicknames: Daniel, Dan, Danny, Danny-boy, Jason

Age: 21

Date of Birth: 1991. Július 19.

Member Group: Boszorkány

Hometown: Brooklyn

Face Claim: Jared Padalecki



Tell us about yourself.


Visszahúzódó srác, a bátya teljes ellentéte, nem forró fejű, hanem higgadt, mindent végiggondol, bár olykor könnyen befolyásolható. Félénk srác, és ha egy lány édesen rá mosolyog, elpirul, és zavarában bármire rávehető.
Az alkoholt nem nagyon szereti, mert könnyen berúg, és aztán napokig rosszul van, de az biztos, az aznap estét végigrókázza.
Amúgy egy kedves, segítőkész srác, aki bármit megtesz, nem ismer lehetetlent, és képes még a vele történt szörnyűségek után is pozitív maradni. Vannak céljai, és küzd az elérésükért. Imád főzni, szereti a művészeteket, szeret festeni, rajzolni és szobrászkodni.
Viszonylag visszahúzódó, csendes alak, aki inkább kerüli a balhét, és meghúzódik a sarokban.
Imádja a bátyát, és felnéz rá, bár inkább ő védi őt, mint fordítva, mivel Berger túl hamar veszti el a fejét.
Imád élni, és élvezi a képességét is.
Titokban azon dolgozik, hátha feltámaszthatja valahogy az anyját, ami minden törvény ellen való, és nem helyes, hisz ki tudja mit támasztana fel…

Do you have previous experience?


Hello Mindenki… Danielnek hívnak, és Brooklynba születtem, pont a híd lábánál… tetszett ez a város, vagyis most is itt élünk, vagyis a híd másik oldalán. A bátyám nem igazán szeret visszamenni a környékre se…szerintem azóta az eset óta, a hídra se ment föl, nemhogy átmenjen rajta. Próbál elfelejteni mindent, de sajnos nem lehet mindent…anya meghalt, ezen nem tudunk változtatni, és ha megbüntetjük a gyilkosokat, akkor se tér vissza, és nem azért, mert azok vagyunk, amik… ez senkinek se a hibája. A bátyám farkas, nagydolog… de él, és… nem, ez így nem hangzik jól, olyan mintha anya ellen beszélnék, pedig nem… de Damien nem hibás azért, mert anya meghalt, nem azért halt meg, mert a bátyám farkas, hisz akkor először kérdeznek, aztán cselekednek, így logikus, nem?! Nem azért ölték meg anyát, mert Damien nem csatlakozott a falkába…én Philre gyanakszom. Bevallom, sose értettem, sokat lógott Damien-nel, bár aláírom, engem se hanyagolt el, és a bátyám négy évig élt apa nélkül, azt se tudta mi az… de Phil, hogy is mondjam, túl gyanús nekem…rossz erők veszik körbe, és az aurája is úgymond bűzlik a gonoszságtól. Szóval ennyi erővel, az én hibám, hogy anyánk meghalt. Hisz mi történhetett…valószínűleg Damien apja megkérte a testvérét, hogy tartsa szemmel a nőt, miután kiderült, hogy anyánk várandós, de lehet Phil beleszeretett anyánkba, akkor születtem meg én…de Phil sose volt vérfarkas, vagy nem tudom ő mi volt, és a bátyám is elég zavarosan mondja el mi fogadta, amikor belépett a lakásba. Vámpírokról beszél, akik nem lehettek ott, vagy lehet nem is kell behívni őket, de egy vérfarkas biztos nem kezd egy vámpírral, főleg ha Damien apja falkavezér. Én Philre tippelek, bár akkor nekem hibridnek kéne lennem…de az is lehet később változott át, vagy nem tudom…szóval szerintem Phil ölte meg anyánkat, persze nem mondom, hogy Ryan, Damien igazi apja, keze tiszta lenne, lehet mindketten benne vannak, vagyis biztos…de még mindig nem világos az ok.

De hogy kicsit magamról meséljek, hát szóval Brooklynba születtem, ott éltem a bátyámmal, és a szüleimmel, kiskoromban, mint minden gyerek űrhajós akartam lenni, vagy feltaláló, és mindig is akartam egy kiskutyát…amit a bátyám képében úgymond megkaptam, meg mostanában én is gyakorlok, hogy hátha át tudok majd változni. Ugyanis a boszorkányok képesek az alakváltozásra.
Amúgy a sportokban mindig béna voltam, állandóan elestem, tele voltam sérüléssel, az iskola első napján is, csak én voltam az egyetlen, aki szakadt nadrágban jött haza, kissé véresen… azóta se kaptam csak magamtól sérüléseket, ugyanis Damien mindig kiállt értem. Szeretem a bátyámat, csak muszáj vigyáznom rá, szinte keresi az adrenalin forrást, és minden veszélyes dologban benne van, talán így bünteti magát anya miatt, pedig nem tehetett semmit.

Amúgy egyetemre járok, bölcsészkarra, de még nem tudom mit fogok csinálni, de érdekel a kémia, a boszorkánysághoz, szinte elengedhetetlen a dolog, így is imádok kertészkedni, Damien kikészült tőle, és nem egyszer utalt arra, hogy meleg vagyok, pedig csak szeretem a szépet.
Művészettörténetet tanulok amúgy, bár a gyakorlati része jobban leköt, mindig rajzolgatok valamit, a bátyám szerint csak gyártom a szemetet, de közben csak jobb egy kidekorált lakásba haza menni, mintsem egy üres lyukba.

Amúgy Miami Beach-en lakunk, vagyis Venice Beach-en pontosan, Damien bikinis lányokat akart, én meg így ingázok a UCLA és ugye a lakásunk közt, nem sok órám van, vagy ha igen, akkor a kollégiumba alszom, amúgy se jó mindig azt hallgatni, hogy a bátyám mikor mit tesz egy-egy nővel. Nem tudom amúgy mi lelte, amiért így áll a nőkhöz… szerintem meg kell becsülni őket…
Néha járom amúgy a világot úgymond, van egy olyan órám, ami a világ fontosabb múzeumaival foglalkozik, olyankor havonta meglátogatunk egyet-egyet, néha csábítom Damient, jöjjön velünk, hogy kimozduljon az önsanyargatásából, és önostorozásából, de csak legyint a dologra, és sört bont a kanapén, a tévé előtt.

Aggódom érte, nagyon… persze nincs semmi meglepő ezen, én nem láttam, hogy mit műveltek anyával, én már csak arra jöttem haza, hogy Damien takarít.
Próbálok erős maradni, mert a bátyámon látszik csak tetteti, és egyszer össze fog omlani…





Vissza az elejére Go down
 
DANIEL JASON WOLF The shy Witch
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» DAMIEN BERGER WOLF The bad wolf
» RODNEY DANIEL MCKAY I'm a fucking rockstar...grrr...
» ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince
» YELENA FRIDA PETROVSKY Crazy Witch

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
It's not a simple love story :: Characters :: Witch-
Ugrás: