It's not a simple love story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

It's not a simple love story

This Isn't The Fucking Verona
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Autumn
ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince 1220532930dyskhpj_www.kepfeltoltes.hu_
Az a csodálatos ősz, amikor a szivárványszíneiben pompázó falevelek lehullanak a fákról, és a Central Park-ban csónakázva, tova viszi a barna vagy sárga, esetleg épp narancssárga leveleket a víz...egy csokorba szedném ezeket a leveleket, oly gyönyörűek a színek... Gyermekek gesztenyét gyűjtenek. Már elkél a sál, és egy kabát. Olykor eshet az eső, hangosan kopogtatja az ablaküveget, de ez már nem oly kellemes, mint nyáron, nem felfrissít, hanem csak goromba pocsolyát okoz, hűs, és kellemetlenül áztatja át lábunkat. Hideg van, mondjuk ki, hisz lassan itt a tél, véget ért a nyár, iskolások tömik tele a közeledési eszközöket, forró teát és kávét kér a nép... Este takaróba bújva könyvet lapozgat otthon az ember, és kezd korábban sötétedni.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Edward Waldorf Beauty Witchy Crazy Boy
ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince I_icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 9:07 am by Edward Waldorf

» Lauren Coraline Archibald The Bad Modell
ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince I_icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 9:06 am by Lauren Coraline Archibald

» Ez egyre ijesztőbb, avagy mi lesz a világraszóló mennyegzővel?
ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince I_icon_minitimeKedd Nov. 13, 2012 10:18 pm by Yevgeniya Aglaya

» Fontos közlemény
ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince I_icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 2:44 am by Admin

» NINA PRUDENCE BOONE - I'm the Dancing Queen
ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 11:52 pm by Nina Prudence Boone

» MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer
ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 10:53 pm by Mikaela Penelope Boone

» Előtörténet - Chaze Newman
ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 8:06 am by Chaze Newman

» Előtörténet - Natalya Romanova
ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 3:41 am by Natalya Romanova

» Lélekpárok
ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 5:10 am by Rosalie Hamilton


 

 ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince

Go down 
SzerzőÜzenet
Anton Hamilton
Human
Human
Anton Hamilton


Hozzászólások száma : 90
Join date : 2012. Feb. 07.

ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince Empty
TémanyitásTárgy: ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince   ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 9:32 pm

ANTHONY JASON HAMILTON

ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince K5x6f0of1lvqe0tdmp

ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince It__sjustme_www.kepfeltoltes.hu_

Karakter teljes neve: Anthony Jason Hamilton
Becenév: Anton, Jason, a Thony-t ki nem állhatom!
Nem: fiú
Kor: 17 A legfiatalabb, én bújtam ki először, felmérni a terepet!
Születés helye és ideje: 1995. November 26., Oroszország, Moszkva


***

ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince Family_www.kepfeltoltes.hu_



Apa: Dr. Felix Hamilton, 54 éves, üzletember és versenymérnök - akit sose láttunk, vagy legalábbis néha felnézett a monitor mögül, telefonnal a fülén, és sose lehetett eldönteni nekünk beszél, vagy másnak.

Anya: Prof. Katherina Jane Hamilton, 51 éves, dísznövény szakértő - Ezt nem kell elmondani anyunak, de amit csinál, mármint így leírva, mert...mindegy, nem vagyok nagy növény párti, de szerintem baromság na!

Testvérek: Ian Hamilton, 22 éves, egyetemi joghallgató - a mi nagy és okos vámpír bátyónk, de erről senkinek egy szót se! Bár amilyen kis mulya, nem tudom hogy képes megélni... pontosabban ez a vér ivás hogy megy?! Vagy a menyasszonyával együtt csinálják?! Fúj!

Edward Emmett Hamilton, 17 éves, magántanuló - az én ikertestvérem, aki annyiban különbözik tőlem, hogy barna a haja, de annyira nem az ellentétem. Kicsit határozatlanabb. Én jobban tudom mit akarok, és azért teszek is...ő viszont kikéri minden előtt Rosie húgunk véleményét is... komolyan, papucs férj, de birkózni jó vele, mindig laposra verem...jah, az Ian szokott lenni!

Rosalie Eden Hamilton 17 éves, magántanuló - a mi szöszke kishúgunk, akit három erős fiú, vagyis két bodyguard, megy egy mulya vámpír védelmez. Szeretem őt...és ahogy így serdülünk, bevallom, fogalmam sincs, hogy mit érzek iránta, kavarognak bennem a dolgok!

Egyéb hozzátartozók: Serena Zara Bates...elvileg ő a leendő menyasszonyom, de hamarabb akasztjuk fel egymást, mintsem feleségül vegyem...bár mivel meghalt... tudom, ez így morbid, de eltűnt egy átmulatott este után, és másnap a halál hírével volt tele a sajtó. Semmit se tudni róla. Nem mondom, hogy jobb így, és nem én öltem meg! De nem bírtuk egymást, nagyon nem! Állandóan vitáztunk, és nem mellesleg több pasi fektette már meg, mint a vörös lámpás negyedek összes dolgozóját...


***

ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince Story_www.kepfeltoltes.hu_


Must muszáj?! Nem lehetne, hogy amit Edward leír, az legyen nekem is bemásolva, annyi mindenben nem írhat különbözőt!
Rendben.
Legyen!
De nem leszek részletes, még csak tizenhét vagyok, és bevallom, annyit nem láttam a világból, hogy ódákat zengjek.
Pár fontosabb pontot osztanék meg a életemből, ilyen számomra emlékezetes pillanatok.

Óvoda – Első találkozásom nővel


Nem olyan lényegre törő, nem fogok belemenni, hogy mi volt a jelem, meg miket műveltünk, amikor mindenki más aludt. Csak egy esetet akarok megemlíteni.
Kaptam egy puszi az óvó nénitől!
Nekem ez jelentőségteljes!
Mert szekálhattam vele Ed-et, de még Ian-t is!
Igazából Ed kapta volna, csak szerepet cseréltünk, én öltöztem be cowboy-nak farsangon, ő meg hercegnek, hogy jobban passzoljon Rosalie menyasszonyi ruhájához. És az óvó néninek nagyon tetszettem a kis ruhácskámba!

Általános iskola – Furcsa álom


Egyszer elaludtam…az egyik órámon, persze elég feltűnő volt a dolog, de láttam egy lányt az álmaimba, nem akartam felkelni, de a tanár ébresztett már fel, és erre Isabella kinevetett.
Valahogy eddig fel se tűnt, hogy az a lány az osztályukba járt, és úgy rémlett, hogy vele álmodtam, hogy hevesen csókolózunk az autóban, amikor épp nagy eső van. Mit ne mondjak, aznap vártam ám a csodát, mert az eső szakadt, és benn kellett maradnunk a tanuló szobán is, mert nem tudtunk hogy hazamenni. Úgy volt, hogy apa jön értünk, de elhúzódott a meló, anyu meg sürgősen virág vészhelyzet miatt elutazott, így várnunk kellett… akkor még nem is sejtettem, hogy Ed-nek szemelték ki Isa-t, de próbáltam vele, majd úgy mondanánk, flörtölni, én inkább szerencsétlenkedésnek érzem.

Általános iskola – Ballagás


Nem tudtam a nyakkendőt megkötni normálisan, ezzel kezdődött a nap, aztán elszakadt a cipőfűzöm, és kiégettem az inget vasaláskor.
Aznap láttam egy kislányt… esküszöm láttam, egy barna hajó, barna szemű kislányt, olyan mosollyal, hogy az elkápráztatott. Ekkor vágott elém Isa… nem tudom mennyire nézi jó szemmel Ed, hogy a barátnője hajt rám… mert ez a helyzet, de tudom én vagyok a bamba, amiért nem ellenkezem.
Aznap… szóval kicsit sokat iszogattunk, és nagyon elkószáltunk…egy kis tavacskánál kötöttünk ki, és nem tudom mi ütött belénk, egyszerűen megtörtént.
Lefeküdtem Ed leendő menyasszonyával, amikor már pedig ha nem is jegyben, de jártak.

Gimnázium


Azt már nem folytattuk egyben, így hárman… színészetet tanulok, az a vágyam, hogy színész legyek, sőt még a rendezés is érdekel.
Bevallom, magam is írogatok, színdarabokat, novellákat, rövidebb műveket.
De ezekről nem igazán tud senki, szóval jobb is lenne, ha így maradna!
Az álmomon is eléggé kiakadtak, hogy annyi sportolás mellett engem a színház érdekel.
A Shakespeaere egyetem a cél!

***

ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince Tellme_www.kepfeltoltes.hu_

Amiket szeret:
Sport - hockey, football, kajak-kenu, vízilabda, síelés, snowboard, kosárlabda, úszás.
Meccsekre járni és teli torokból szurkolni!
Zenét hallgatni, mondjuk Coldplay, Red Hot Chilli Peppers, The Doors, Pink Floyd, Kiss
Filmet nézni. Kedvencek közt van a Sherlock Holmes!

Amiket utál:
Dj-ék és béna remixeik. A feldolgozott számok. A pom-pom lányok, akik kelletik magukat.
Kirándulás címszó alatt hegyet mászni.

Jellem: Nagy medve, aki a testvéreiért kiáll bármiért...persze csak Eddel összefogva, két olyan vadállat megrémíti az embereket! Amúgy egy vicces, laza srác, nem egy tesztoszteron bomba, imád sportolni, ezer egy dolgot csinál, de ugyanannyira imád egy egész napon át mackóban mászkálni, és fánkot zabálni. "Hiába, Ed túl jól mozog a konyhába, hogy ne egyek néha ezt-azt"

Külső: Pont olyan, mint Ed!
Vissza az elejére Go down
 
ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» DANIEL JASON WOLF The shy Witch
» EDWARD EMMETT HAMILTON The Brown One
» Előtörténet - Ian Hamilton
» Ian Hamilton Gardróbja
» Rosalie Hamilton Gardróbja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
It's not a simple love story :: Characters :: Human-
Ugrás: