It's not a simple love story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

It's not a simple love story

This Isn't The Fucking Verona
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Autumn
EDWARD EMMETT HAMILTON The Brown One 1220532930dyskhpj_www.kepfeltoltes.hu_
Az a csodálatos ősz, amikor a szivárványszíneiben pompázó falevelek lehullanak a fákról, és a Central Park-ban csónakázva, tova viszi a barna vagy sárga, esetleg épp narancssárga leveleket a víz...egy csokorba szedném ezeket a leveleket, oly gyönyörűek a színek... Gyermekek gesztenyét gyűjtenek. Már elkél a sál, és egy kabát. Olykor eshet az eső, hangosan kopogtatja az ablaküveget, de ez már nem oly kellemes, mint nyáron, nem felfrissít, hanem csak goromba pocsolyát okoz, hűs, és kellemetlenül áztatja át lábunkat. Hideg van, mondjuk ki, hisz lassan itt a tél, véget ért a nyár, iskolások tömik tele a közeledési eszközöket, forró teát és kávét kér a nép... Este takaróba bújva könyvet lapozgat otthon az ember, és kezd korábban sötétedni.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Edward Waldorf Beauty Witchy Crazy Boy
EDWARD EMMETT HAMILTON The Brown One I_icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 9:07 am by Edward Waldorf

» Lauren Coraline Archibald The Bad Modell
EDWARD EMMETT HAMILTON The Brown One I_icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 9:06 am by Lauren Coraline Archibald

» Ez egyre ijesztőbb, avagy mi lesz a világraszóló mennyegzővel?
EDWARD EMMETT HAMILTON The Brown One I_icon_minitimeKedd Nov. 13, 2012 10:18 pm by Yevgeniya Aglaya

» Fontos közlemény
EDWARD EMMETT HAMILTON The Brown One I_icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 2:44 am by Admin

» NINA PRUDENCE BOONE - I'm the Dancing Queen
EDWARD EMMETT HAMILTON The Brown One I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 11:52 pm by Nina Prudence Boone

» MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer
EDWARD EMMETT HAMILTON The Brown One I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 10:53 pm by Mikaela Penelope Boone

» Előtörténet - Chaze Newman
EDWARD EMMETT HAMILTON The Brown One I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 8:06 am by Chaze Newman

» Előtörténet - Natalya Romanova
EDWARD EMMETT HAMILTON The Brown One I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 3:41 am by Natalya Romanova

» Lélekpárok
EDWARD EMMETT HAMILTON The Brown One I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 5:10 am by Rosalie Hamilton


 

 EDWARD EMMETT HAMILTON The Brown One

Go down 
SzerzőÜzenet
Ed Hamilton
Human
Human
Ed Hamilton


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2012. Feb. 07.

EDWARD EMMETT HAMILTON The Brown One Empty
TémanyitásTárgy: EDWARD EMMETT HAMILTON The Brown One   EDWARD EMMETT HAMILTON The Brown One I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 9:34 pm

EDWARD EMMETT HAMILTON

EDWARD EMMETT HAMILTON The Brown One 25rio2g

EDWARD EMMETT HAMILTON The Brown One It__sjustme_www.kepfeltoltes.hu_

Karakter teljes neve: Edward Emmett Hamilton
Becenév: Ed, Edy, Em, Mett, meg ilyesmik
Nem: De igen! És férfi ám a javából!
Kor: 17
Születés helye és ideje: 1995. November 26., Oroszország, Moszkva


***

EDWARD EMMETT HAMILTON The Brown One Family_www.kepfeltoltes.hu_



Apa: Dr. Felix Hamilton, 54 éves, üzletember és versenymérnök - az ember, akit jobban csak képekről ismerünk, de mivel kivitt minket néha egy-egy futamra, így jó fejnek tartom, de szerintem hamarabb mondtam Ian bátyánkra, hogy apa, mint rá, pedig amúgy jó fej, csak munka, munka, munka!

Anya: Prof. Katherina Jane Hamilton, 51 éves, dísznövény szakértő - szerintem ő a felelős azért, hogy nem eszek zöldséget, mert képes és abból is kiállítási tárgyat gyárt. De viccet félre térve, jó anya volt, csak a szokásos, le ne verjétek a vázát, mert kitekerem a nyakatokat! De nagyon jó házi pitét készít és annak a receptjét az istenért se osztaná meg velem!

Testvérek: Ian Hamilton, 22 éves, egyetemi joghallgató - aki nevelt minket, és aki most valami szőke csajszival jár... de nagyon nem csípem azt a lányt, valahogy irritál, aminek lehet köze van ahhoz, hogy Rosalie is utálja, de akkor is ellenszenves. Komolyan, már betegesen szereti a bátyánkat, Ian meg olyan, hogy ő teszi, ami mondanak neki... a sarkára kéne, hogy álljon! Bár bevallom, egy rendes lány kéne neki, amikor néha, egy hónapban egyszer a szokásos, csak pasik napot tartjuk, mindig próbáljuk rátukmálni valakire...de ha leitatjuk, vigyázni kell vele, nem nagyon bírja az alkoholt, és a végén összeesik, mielőtt eszét veszve megfektetne minden lányt.

Anton Jason Hamilton, 17 éves, magántanuló - az ikertestvérem...mit is mondjak róla?! Ő mit írt rólam?! Csípem a hülye fejét, de egy baj van, hogy szőke, és istenért se változtatná meg, pedig néha így ellóghatnék néhány vizsgát!

Rosalie Eden Hamilton 17 éves, magántanuló - az én drága szöszim, imádom, de ezt senkinek nem kell tudnia... egyre biztosabb vagyok benne, hogy ez tovább van minden testvéri szereteten, és ezért se kéne, hogy ez kiderüljön, a másik meg, hogy van egy menyasszonyom, és mert Rosalie tuti nem érez ilyet, mert ő velem ellentétben sokkal okosabb!

Egyéb hozzátartozók: Isabella Cassidy Evans - mit mondjak róla?! Van és kész, nem lehet mit tenni ellene, de nekem túl könnyű nős, és...kimondom, na! Szerintem olyan csitris, kurvás, nevezzük, ahogy akarjuk, nem az esetem abszolút! De talán azért se, mert nem Rosie!

***

EDWARD EMMETT HAMILTON The Brown One Story_www.kepfeltoltes.hu_


Nem akarom bő lére ereszteni a dolgot, mivel épp egy új receptet próbálok ki, és a sütési idő fél óráját szántam most arra, hogy ezt megírjam…
Szóval Ed vagyok.
A húgomnak, csak Edy maci…
Anton-nak az új boksz zsák, aki vissza is üt… jó ellenfél!
Ian-nek meg a barna srác az ikrek közül… mármint nem az, hogy nem vesz figyelembe, de ezen kívül tényleg nem különbözünk Anton-nal.
Imádom mind a három testvéremet!
És igen, hármas ikrek vagyunk Anton-nal, meg Rosalie-val. Én bújtam ki másodjára, mondhatni Rosie pici édes kis kezét fogva.
Nem is tudom mit lehetne elmondani így az életemről, mert még sose gondoltam bele igazán…hú, tizenhét éves vagyok, és lassan kezdem az egyetemet. Bevallom, nem akarok jogász lenni, mint a bátyám, Ian… de szerintem neki se áll jól ez a dolog, maximum az öltöny.
Rengeteg álmom van… de aztán lehet az lesz, amit Rosalie csinál… de a kvantum fizika is érdekel, a csillagászat, feltalálni dolgokat… ugyanígy érdekel a kémia is, vagy a matematika, de mondjuk szívesen kutatnék dinoszauruszok után, hátha mi is találnák sejtet, amiből megalkotnánk egy Jurassic Park-ok. De lehet maradok az eredeti ötletnél, és orvos leszek, pontosabban pszichológus, vagy pszichiáter…mindig keverem a kettőt.
Bár végül lehet szakács leszek, nyitok egy éttermet, mint haverom, Jamie!
De úgyis a cégért leszünk felelősek…de majd Ian a kis barátnőjével elvezetgeti!
Komolyan, ki nem állhatom azt a csajt!
Ennél jobban már csak Isabella-t nem bírom… mert tudom jól, hogy Anton-t akarja, és mert közém és Rosalie közé áll…
Öhm…ezt lehet meg kéne magyaráznom… de nem tudom hogyan! Talán ezért is érdekel a pszichológia, tudni akarom miért lehet az, hogy én betegesen a húgomhoz vonzódom, mert ez van! Tagadhatom, de attól még ott lesz a tény, hogy igenis, élvezem, ha a közelemben van, ha rám pillant, ha rám mosolyog, ha illegeti magát, istenem…annyira gyönyörű feneke van, és a szemei… ahogy a szempilláit tudja rebegtetni, a selymes szőke haja… istenem…. Egyszer meglestem zuhanyozás közben. Tüzetesebben, amikor már ugye kezdett kerekdedebb lenni…hát olyan szépséget még nem láttam… bevallom, életem első merevedését tapasztaltam meg akkor.
Belezúgtam…nem tudom miért, vagy hogy ez az egész esetleg születésünk óta így volt-e, de mindig is nagyon ragaszkodtam hozzá. Persze imádom a többi testvéremet is, de valahogy Rosie a legfontosabb nekem, csak ezt nem mondhatom el sem neki, sem senkinek, mert akkor irány a gumiszoba!
De talán Anton is érez iránta valamit, de igazából csak kavarognak benne dolgok…valami álombéli lányt keres, de szeretném azért, ha nem Isa-ban találná meg, ez a lány eléggé ijesztő, és hogy mondjam, senkinek se kívánnám…bár Serena-t sem, de őt meg elnyelte a föld, még Bella se tud róla semmit…Charlotte meg…ő elvakulva van belezúgva Ian-be, akinek meg mindegy, úgy van vele, ez is ki van pipálva…
Komolyan! Sose volt valami talpra esett egy alak, de ennyire mulya nem lehet, annyi nő mászkál kinn, azért mert eljegyezték egymást, az életüket örökre, és szó szerint örökre, nem kéne tönkre tennie!
De mondom én, amikor érzem a legboldogabb Rosalie-val lehetnék, ha viszont szeretne, és nem mellesleg nem lenne a testvérem, erre egy olyan lánynak vagyok szánva, aki Anton-nal akar lenni, és már lefeküdt vele. Nem mondta el senki, tudom és kész…Anton-ra nem haragszom, Bella meg egy kurva és kész!

Na, de most megyek, mert odaég a csirke!

***

EDWARD EMMETT HAMILTON The Brown One Tellme_www.kepfeltoltes.hu_

Amiket szeret: A konyhában ténykedni.
Anton-nal edzeni, futni, és persze legyőzni őt bármiben, bár egyenlőtlenek a harcok.
Sport közvetítéseket nézni vagy hallgatni.
A Hummer-rel menni pár kört.

Amiket utál: Bevallom, Bella nagyon ide tartozik... mert mindig nyaggat, menjek el vele vásárolni, nézzem meg hogy áll rajta ez a ruha vagy amaz, meg menjünk moziba, miért nem veszek neki soha semmi ajándékot...nem tudom hogy Anton-nak mi tetszik benne...igen, nagyon jól tudom, hogy fáj rá a foga, ikrek vagyunk, nagyon jól ismerem!
Amit még utálok, az a plázák, a tanulás, a klasszikus zenét se csípem nagyon, bár imádom Rosie-t nézni, amikor balettozik.

Jellem: Játékos, vicces, vidám személyiség, aki él-hal a testvéreiért. Imádja a csokoládét, és szeret főzni... otthon Jamie Olivernek gúnyolják, de ez van... nem mintha nem személyesen ismerné Jamie-t! Megveszik a húgáért, de ezt titkolja...viszont egyszer lebukott, bár nem nagyon beszélnek róla, de egyszer rányitott Rosie, amikor épp... szóval a magán óráit élte... és Rosalie-ról fantáziált. Mindent megbeszél a húgával, de ezt inkább nem részletezték.

Külső: Pont olyan, mint Thony (mert tudom, hogy utálja, ha így hívják)
Vissza az elejére Go down
 
EDWARD EMMETT HAMILTON The Brown One
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Edward Waldorf Beauty Witchy Crazy Boy
» ANTHONY JASON HAMILTON I'm the blondie prince
» Előtörténet - Ian Hamilton
» Ian Hamilton Gardróbja
» Rosalie Hamilton Gardróbja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
It's not a simple love story :: Characters :: Human-
Ugrás: