It's not a simple love story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

It's not a simple love story

This Isn't The Fucking Verona
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Autumn
Előtörténet - Kimi Lutz 1220532930dyskhpj_www.kepfeltoltes.hu_
Az a csodálatos ősz, amikor a szivárványszíneiben pompázó falevelek lehullanak a fákról, és a Central Park-ban csónakázva, tova viszi a barna vagy sárga, esetleg épp narancssárga leveleket a víz...egy csokorba szedném ezeket a leveleket, oly gyönyörűek a színek... Gyermekek gesztenyét gyűjtenek. Már elkél a sál, és egy kabát. Olykor eshet az eső, hangosan kopogtatja az ablaküveget, de ez már nem oly kellemes, mint nyáron, nem felfrissít, hanem csak goromba pocsolyát okoz, hűs, és kellemetlenül áztatja át lábunkat. Hideg van, mondjuk ki, hisz lassan itt a tél, véget ért a nyár, iskolások tömik tele a közeledési eszközöket, forró teát és kávét kér a nép... Este takaróba bújva könyvet lapozgat otthon az ember, és kezd korábban sötétedni.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Edward Waldorf Beauty Witchy Crazy Boy
Előtörténet - Kimi Lutz I_icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 9:07 am by Edward Waldorf

» Lauren Coraline Archibald The Bad Modell
Előtörténet - Kimi Lutz I_icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 9:06 am by Lauren Coraline Archibald

» Ez egyre ijesztőbb, avagy mi lesz a világraszóló mennyegzővel?
Előtörténet - Kimi Lutz I_icon_minitimeKedd Nov. 13, 2012 10:18 pm by Yevgeniya Aglaya

» Fontos közlemény
Előtörténet - Kimi Lutz I_icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 2:44 am by Admin

» NINA PRUDENCE BOONE - I'm the Dancing Queen
Előtörténet - Kimi Lutz I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 11:52 pm by Nina Prudence Boone

» MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer
Előtörténet - Kimi Lutz I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 10:53 pm by Mikaela Penelope Boone

» Előtörténet - Chaze Newman
Előtörténet - Kimi Lutz I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 8:06 am by Chaze Newman

» Előtörténet - Natalya Romanova
Előtörténet - Kimi Lutz I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 3:41 am by Natalya Romanova

» Lélekpárok
Előtörténet - Kimi Lutz I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 5:10 am by Rosalie Hamilton


 

 Előtörténet - Kimi Lutz

Go down 
SzerzőÜzenet
Kimi Lutz
Human
Human
Kimi Lutz


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2012. Feb. 07.

Előtörténet - Kimi Lutz Empty
TémanyitásTárgy: Előtörténet - Kimi Lutz   Előtörténet - Kimi Lutz I_icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 1:24 pm

Előtörténet - Kimi Lutz Kimi_raikkonen_autoi_ferrari_enzo__3_

Név: Kimi Mättias Lutz
Becenév: Kimi, Kim
Kor: 22 év
Születés helye és ideje: 1990. május 1., Finnország, Helsinki
Faj: Ember
Partner: Rosalie Eden Hamilton
Gyermekek: Nincs és egy ideig még nem tervezek...
Kinek a pártján áll: Hamilton család, a menyasszonyom révén

CSALÁD

Szülők:
Apa:
Dr. Peter Lutz, 49 éves, vállalkozó.
Kapcsolatunk baráti, kiegyensúlyozott, kifejezetten jó
apa-fia kapcsolat. Bár ritkán van időnk közös programokat szervezni, azért még
szeretjük egymást és igyekszünk napi szinten beszélgetni, vagy bármilyen módon
időt szánni egymásra. Felnézek rá és a példaképemnek tekintem.

ANYA
Dr. Hilja Lutz, 44 éves, egyetemen tanít római és büntetőjogot.
Anya számomra olyan szaktekintély, akire felnézek, aki
mindig segít, ha bajban vagyok. Iskolán belül tudatosan kerülöm az óráit,
nehogy elfogultságra hivatkozzanak, ha jó jegyet kapok. Egyébként szeretem, bármikor számíthatok rá. Igazi jó anyuka.

TESTVÉREK
Laila Brittany Lutz, 18 éves, színésznövendék egy finn egyetemen.
Nagyobbik húgom egy örökmozgó, élénk, vidám teremtés. Sosem
tud ülni a babérjain. Nagyon erős, akaratos jellem, nehéz meggyőzni. Néha
nagyokat veszekszünk, akkor kiabálunk, egymásra csapjuk az ajtót, majd szent a
béke.

Lillian Mirjam Lutz, 16 éves, gimnazista.
Lillian a megtestesült nyugalom és bölcsesség, ő amolyan a
béke szigete – típus. Higgadtan, csendesen, mégis vidáman szemléli a világot,
amolyan művészlélek, de szeretjük. Hármunk közül ő a legcsendesebb, mégis néha
olyan beszólásai vannak, hogy el se tudom hinni.

KÜLSŐ

Kimi 185 cm magas, olyan 75 kg körül lehet, bár többnyire csak versenyen mérik, mert otthon sosem figyeli a súlyát. Hófehér, érzékeny bőre van, szőke, rövid, egyenes haja és világoskék szeme. Ritkán látni azt, hogy mosolyog.
Öltözete többnyire világos, egyszerű színekből áll. Érzékeny szeme és bőre
miatt gyakran visel sapkát és/vagy napszemüveget. Van tetoválása a karján, nem
is egy. Egy mosolygó napocska, ami Laila miatt került rá és egy nonfiguratív
minta a jobb karján. Ez csak szimplán megtetszett neki és felvarratta, minden különösebb mondanivaló nélkül.


BELSŐ

Kimi érett, komoly fiatal srác, aki azért szeret néha őrültségeket csinálni. Felelősségteljesen gondolkodik, és remek észjárása miatt kifejezetten ajánlották neki az ügyvédi pályát. Szeret tanulni, szorgalmas, becsületes, megbízható srác, aki él-hal a testvéreiért (és viszont). Nagyon ritkán szétszórt és néha megengedi magának,
hogy komolytalankodjon, de azért a józan eszét többnyire megőrzi. Ritkán nevet,
és a látszat ellenére, egy vidám, kiegyensúlyozott személyiség, aki szereti a
kihívásokat, szeret versengeni, száguldozni, és csak úgy kikapcsolódásból is
autót szerelni. Személyisége ilyen formán megtévesztő, hiszen egyik pillanatban
öltönyben ül a tárgyalóteremben, komolyan lapozgatva a jegyzőkönyvet, míg a
másikban védőruhában és bukósisakban száguld végig egy versenypályán. Ehhez
hozzátartozik, hogy szeret nyerni, sőt! Kifejezetten szerencsés és győztes
típus, aki, mint a legtöbb ember, nem szeret veszteni vagy rosszul teljesíteni.
Kifejezetten maximalista, precíz és néha hajlamos elveszni a részletekben.
Kifejezetten nyugodt, higgadt személyiség, aki ritkán idegeskedik. Többnyire
csendes, de kegyetlenül őszinte és nem igazán szépíti a dolgokat, ha az
igazságról van szó. Nagyon szereti menyasszonyát, Rosalie-t és vele képzeli el a közös jövőt. Legjobb barátja Ian Hamilton, és bár néha idegesíti Chester mulyasága, őt is kedveli és igyekszik telefonon tartani a kapcsolatot vele.
Kedvenc étel: Palacsinta, sok kakaóval vagy nutellával
Kedvenc ital: Bevallom, az energiaital. Tudom, tudom, egészségtelen, de annyira jó az íze...
Kedvenc szín: Kék
Kedvenc könyv: Robert Merle: Francia história-sorozat
Kedvenc film: Felpörgetve

ÉLET

1990-ben születtem, május első napján, Finnország meseszép fővárosában, Helsinkiben, a Lutz házaspár első és egyetlen fiúgyermekeként.
Anyukám már ekkor joggal foglalkozott, apu pedig már ekkor javában virágzásnak indította autóinformatikával foglalkozó cégét.
Már ekkoriban is bizalmas kapcsolatot ápolt édesapám Mr. Hamiltonnal és igen, már ekkor megbeszélték, hogyha valaha leánygyermeke születik Mr. és Mrs. Hamiltonnak, feltétlenül remélik, hogy a két család a magánéletben is rokonságba léphet egymással.
Így is történt, mikor Mrs. Hamilton teherbe esett és kiderült, hogy az egyik csöppség a három közül kislány, rögtön meg is történt a megállapodás.
Majd mentünk meglátogatni Rosalie-t, az én kis menyasszonyomat, aki akkor pólyába csavarva veszett hozzá képest két hatalmas bátyja között. Mondanám, hogy beleszerettem rögtön, de öt évesen nem nagyon hatott meg a kis pólyacsomag, de aranyosnak találtam és nem ellenkeztem, mikor közölték, ő lesz majd a feleségem. Persze idő közben zajlott az élet nálunk is. Megszületett a nagyobbik húgom, Laila. Semmi gond nem volt vele, bár igencsak ráerősített azon gyermekkori elképzelésemre, hogy a lányok nyafogósak.
Bár egy újszülött eredetibb produkcióra nem nagyon képes. Időközben
egy óvodába jártam Ian Hamiltonnal, akivel az évek folyamán szoros barátságot
is kötöttem. Így mostanra a testvéreim mellett Ian lett a legjobb barátom. De ne
haladjunk ennyire előre. Még csak az óvodai évemnél járok és annál, hogy megszületett a nagyobbik húgom, és innentől kezdve kezdődött el az élet. Laila igazi örökmozgó volt és a kis rosszaságokban örömmel vett részt. Majd nem sokára rá, két évvel később, amikor kezdtem az általános iskolát, megszületett a második kishúgom, a művészlelkű, érzékeny teremtés, a szépséges kis Lillian. Ő sokkal nyugodtabb, csendesebb lány, mint Laila, mégis úgy érzem, hogy különböző mentalitásunk mellett is remek triót alkotunk. Igazi csapat vagyunk így hárman. de haladjunk is tovább. Ugye egy jófajta magániskolába jártam, ahol összebarátkoztam Ian Hamiltonnal. Majd egyre gyakoribbak lettek a találkozások, hogy a kis Rosalie-val ismerkedjünk. Közben ő is nőtt és cseperedett, mi is nőttünk, mint a bolondgomba. Középiskolások lettünk, és ezek azok az évek, amiket sosem kéne kihagyni. Bár nem szólhatok bele, hogy a menyasszonyom hogyan tanuljon. De a lényeg, hogy sok stiklit elkövettünk Ian-nel, talán listába kéne szednem egyszer. De élveztük a középiskolát. Jó buli volt és sajnálom a szívem mélyén, hogy vége lett.
De Ian-nel úgy döntöttünk, hogy jogot tanulunk tovább, így csoporttársakként folytattuk tovább tanulmányainkat a Yale-en. Szerencsére, egy egészséges verseny van köztünk és arra hajtunk, hogy ki szerez több jobb jegyet. Majd félév végén összesítjük, de előtte megállapodunk, hogy mit kap a nyertes. Szóval, szurkoljatok!!
De igazából el is jutottunk így napjainkig. Jövőre végzünk a Yale-en, és egyelőre több hely van, ahonnét jobbnál jobb ajánlatokat kaptunk, így nem félek, hogy mi lesz ezek után. Tervben van, hogy a közeljövőben ismét megkérem Rosalie kezét és kitűzzük az esküvő dátumát.
Persze szeretnék még egy kedves barátomról szót ejteni. Ő Chester. Igazából volt egy kis nyári kitérőnk Erdélybe. Nem sokkal a húgom balesete után. Ott ismerkedett meg Chester-rel, akivel össze is jöttek. Én pedig megismertem Chester kishúgát, Envyt. Utóbbi... Öhm... Aranyos kislány. És teljesen belém esett. De ugye több okból is kizárt, hogy bármi legyen köztünk. Például Envy túl fiatal és természetesen menyasszonyom van, akiről nem tud. Nem akartam még inkább kiborítani azzal, hogy közlöm, hogy hosszú évek óta kapcsolatban élek, és a leányzó már a menyasszonyom, akivel tervezem a közeljövőben az esküvőt.
És mivel este volt, mikor nálam aludt, egy igen borzasztó estét követően, nem láthatta Rosalie-ról a fotókat. Aztán balesetük volt és igazából a kapcsolat megszakadt Laila és Chester között, azonban mi még tartjuk a kapcsolatot.
De ennyit rólam. Most gyakorlaton vagyok, élvezem a tanulást és jöjjön, aminek jönnie kell!
Vissza az elejére Go down
 
Előtörténet - Kimi Lutz
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Előtörténet - Laila Brittany Lutz
» A Hamilton lány kapcsolata is veszélyben, avagy rossz úton jár Mr. Lutz?
» Előtörténet - Ian Hamilton
» Előtörténet - Chaze Newman
» Előtörténet - Angelina McKay

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
It's not a simple love story :: Characters :: Human-
Ugrás: