It's not a simple love story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

It's not a simple love story

This Isn't The Fucking Verona
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Autumn
Előtörténet - Angelina McKay 1220532930dyskhpj_www.kepfeltoltes.hu_
Az a csodálatos ősz, amikor a szivárványszíneiben pompázó falevelek lehullanak a fákról, és a Central Park-ban csónakázva, tova viszi a barna vagy sárga, esetleg épp narancssárga leveleket a víz...egy csokorba szedném ezeket a leveleket, oly gyönyörűek a színek... Gyermekek gesztenyét gyűjtenek. Már elkél a sál, és egy kabát. Olykor eshet az eső, hangosan kopogtatja az ablaküveget, de ez már nem oly kellemes, mint nyáron, nem felfrissít, hanem csak goromba pocsolyát okoz, hűs, és kellemetlenül áztatja át lábunkat. Hideg van, mondjuk ki, hisz lassan itt a tél, véget ért a nyár, iskolások tömik tele a közeledési eszközöket, forró teát és kávét kér a nép... Este takaróba bújva könyvet lapozgat otthon az ember, és kezd korábban sötétedni.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Edward Waldorf Beauty Witchy Crazy Boy
Előtörténet - Angelina McKay I_icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 9:07 am by Edward Waldorf

» Lauren Coraline Archibald The Bad Modell
Előtörténet - Angelina McKay I_icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 9:06 am by Lauren Coraline Archibald

» Ez egyre ijesztőbb, avagy mi lesz a világraszóló mennyegzővel?
Előtörténet - Angelina McKay I_icon_minitimeKedd Nov. 13, 2012 10:18 pm by Yevgeniya Aglaya

» Fontos közlemény
Előtörténet - Angelina McKay I_icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 2:44 am by Admin

» NINA PRUDENCE BOONE - I'm the Dancing Queen
Előtörténet - Angelina McKay I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 11:52 pm by Nina Prudence Boone

» MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer
Előtörténet - Angelina McKay I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 10:53 pm by Mikaela Penelope Boone

» Előtörténet - Chaze Newman
Előtörténet - Angelina McKay I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 8:06 am by Chaze Newman

» Előtörténet - Natalya Romanova
Előtörténet - Angelina McKay I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 3:41 am by Natalya Romanova

» Lélekpárok
Előtörténet - Angelina McKay I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 5:10 am by Rosalie Hamilton


 

 Előtörténet - Angelina McKay

Go down 
SzerzőÜzenet
Annie McKay
Hybrid
Hybrid
Annie McKay


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Feb. 07.

Előtörténet - Angelina McKay Empty
TémanyitásTárgy: Előtörténet - Angelina McKay   Előtörténet - Angelina McKay I_icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2012 12:52 pm

ANGELINA MCKAY

Előtörténet - Angelina McKay Tumblr_lz387y6Xt61qa42jro1_r2_500

Előtörténet - Angelina McKay It__sjustme_www.kepfeltoltes.hu_

Karakter teljes neve: Angelina McKay
Becenév: Annie, Angie
Faj: Hibrid
Kor: 23 évesnek néz ki, de már tíz éve vámpír
Születés helye és ideje: London 1975 Augusztus 7
Foglalkozás: Fotó modell, avagy fotográfus

***

Előtörténet - Angelina McKay Family_www.kepfeltoltes.hu_

Apa: Egy seggfej
Anya: Tara McKay
Testvérek: Rodney Daniel McKay

***

Előtörténet - Angelina McKay Story_www.kepfeltoltes.hu_

Tara mindig naivan bízott az emberekben, hitt az emberi jóságban, és bárkinek segített, bármennyire sorozat gyilkosnak nézett ki az illető....ez lett a végzete is...ugyanis anyánk vámpír volt, nem is tudom hány éves lehetett, amikor átváltoztatta az a mocsadék, akit nem kell mondanom, hogy szintén eltettem láb alól...átváltoztatta, mert úgy tartotta kedve, szórakozott, mert jó poén istent játszani, és más életével játszadozni,
Nos...így kezdődik a történet, egy vámpír anyával, aki felszedett egy vérfarkast... mert anyánknak is mindig olyanba kellett belezúgnia, akibe nem kéne... nem tudom, talán szeretett lázadni, imádott játszani az életével, és feltüzelte a veszély...más azt mondaná őrült volt, valaki azt, hogy csak élte az életét, élvezte, hisz csak egyszer adatik meg...a probléma az volt, hogy megadatott a lehetőség neki, hogy azt csináljon, amit akar...hülye lett volna nem élni a lehetőséggel... szóval ez volt az én anyám, egy hippi, valaki így mondaná... megszülettem, apu nem nagyon örült nekem, hisz felőle aztán semmi érzelem nem volt, csak szeretett anyámmal dugni... teltek az évek, nőttem és növekedtem, apu pedig néha benézett hozzánk, mintha csak szemmel tartana...nem szerettem azt az ürgét sosem, pedig az apám...de volt benne valami furcsa, amit nem tudtam hova tenni...egy nap, nem...igen, amikor kiderült, hogy lesz egy öcsém... tíz éves voltam, elvitt apa vadászni, egyszer csak megjelent, akkor már hónapok óta nem nézett felénk, és elvitt vadászni, én nem értettem mit akar, de anya se nagyon... elmentem vele, mert azért örültem, hogy meglátogat...azért csak az apám... emlékszem, fegyvert adott a kezembe, és azt mondta lőjek bele a zsákba... nem értettem, pedig nem voltam hülye, csak nem tudtam minek ez az egész, azt mondta nem igazi fegyver, és a zsákban nincs semmi, csakhogy gyakoroljam, hogy kell lőni... én megtettem, de már nem tudom miért...talán, mert az emberbe olykor felgyülemlik a sok szarság, gyerekként is, és mert bevallom, nem akartam kisöcsit.
Belelőttem, és vért láttam...megrémültem, de apu azt mondta az csak paradicsom, és én elhittem, mert bár nem volt szimpatikus, rossz előérzetem volt olykor tőle, de nem győzöm hangsúlyozni, csak az apám volt...
Eljött a telihold, nagyon rosszul aludtam, fájt mindenem, izzadtam, és furcsa álmok gyötörtek...apu bemászott az ablakomon, és nem segített, csak figyelt, miközben elállta az ajtót, hogy anyám ne jöjjön be fájdalmas sikolyaimra... hát így történt, hogy tíz évesen farkas lettem.
Nem volt kellemes, és sose akartam megismételni, de egy idő után nem tudtál harcolni az ösztön ellen, apu meg büszke volt...egészen addig, amíg ki nem derült, hogy anyu fiút vár...bár egy tenyész kancára úgymond mindig szükség van, egy igazi erős férfi kellett a falkának, ha apánk nem lesz.
De apu megint eltűnt... évekig nem hallottunk róla, én meg kezdtem megkedvelni az öcsémet, főleg mert jól szórakozott azon, hogy farkas vagyok... egyedül miatta szerettem átváltozni, mert édes kacaja zene volt füleimnek...de egyszer anyu meglátott úgy, és rettentően megrémült, akkor kezdtünk menekülni...vagyis kezdtek ők...én futottam utánuk...de végül feladtam.
Nem tudom Rodney mennyit fogott fel az egészből, hisz ha lehetett ott voltam mellette...de apánk tovább üldözte őket, én meg próbáltam harcolni ellene, de egy nap alul maradtam egy harcban... huszonhárom éves voltam, Rodney akkor végezett az általánosban nagy nehezen, és csak rá gondoltam, rá és anyára, amikor a halál sötét órája az utolsót ütötte.
De másnap magamhoz tértem, nem értettem semmit se, és eszeveszett mód futottam anyuhoz, remélve, hogy megbocsát, hogy segít, hogy számíthatok rá... tárt karokkal fogadott, és azt mondta sajnálja a dolgot, akkor próbáltuk valahogy összehozni a családot...és kezdtünk megfeledkezni apuról... megtudtam közben, hogy vámpír lettem, anyu révén, és emlékszem, mintha anyu tudta volna mi fog vele történni, azt mondta vigyázzak az öcsémre...Rodney odavolt, bentlakásos iskolába járt, vagyis jóval messzebb, mint ahol laktunk, apa rontott be, a fiát kereste, hogy mihamarabb farkast gyártson belőle is, mert már ideje lett volna...akkor látott meg engem, és csak nézett, ledöbbenten, majd anyámat...nem volt egyedül, a falka vele volt, és ugye egy falkavezér nem okozhat szégyent, ha már ennyire elszúrta...aznap, amikor Rodney balesetet okozott, anyánkat megölték... nem tudom hogy menekültem meg, nem tiszta az egész, az is lehet engem direkt hagyott életben, vagy elbújtam, nem tudom... de megfogadtam akkor, hogy ezt nem hagyom, főleg Rodney miatt se... kettesben lézengtünk tovább, segítettem Rod átalakulását, majd egy nap megkerestem apánkat, közöltem vele, hogy nem kellett volna életben hagynia, és megöltem... Rodney azóta falkavezér lett... engem meg hát nem látnak szívesen...azóta jártunk mindenhol, próbáltuk megismerni és kiismerni magunkat... találkoztam egy csodálatos lánnyal, azt hiszem szeretem... de tudom, hogy neki nem én kellek, de nem is az a barom teremtője...amúgy meg fotózom, vagy én állok a kamera elé.


Vissza az elejére Go down
 
Előtörténet - Angelina McKay
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» RODNEY DANIEL MCKAY I'm a fucking rockstar...grrr...
» Előtörténet - Ian Hamilton
» Előtörténet - Natalya Romanova
» Előtörténet - Chaze Newman
» Előtörténet - Rosalie Eden Hamilton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
It's not a simple love story :: Characters :: Hybrid-
Ugrás: