It's not a simple love story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

It's not a simple love story

This Isn't The Fucking Verona
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Autumn
Előtörténet - Isabella Cassidy Evans 1220532930dyskhpj_www.kepfeltoltes.hu_
Az a csodálatos ősz, amikor a szivárványszíneiben pompázó falevelek lehullanak a fákról, és a Central Park-ban csónakázva, tova viszi a barna vagy sárga, esetleg épp narancssárga leveleket a víz...egy csokorba szedném ezeket a leveleket, oly gyönyörűek a színek... Gyermekek gesztenyét gyűjtenek. Már elkél a sál, és egy kabát. Olykor eshet az eső, hangosan kopogtatja az ablaküveget, de ez már nem oly kellemes, mint nyáron, nem felfrissít, hanem csak goromba pocsolyát okoz, hűs, és kellemetlenül áztatja át lábunkat. Hideg van, mondjuk ki, hisz lassan itt a tél, véget ért a nyár, iskolások tömik tele a közeledési eszközöket, forró teát és kávét kér a nép... Este takaróba bújva könyvet lapozgat otthon az ember, és kezd korábban sötétedni.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Edward Waldorf Beauty Witchy Crazy Boy
Előtörténet - Isabella Cassidy Evans I_icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 9:07 am by Edward Waldorf

» Lauren Coraline Archibald The Bad Modell
Előtörténet - Isabella Cassidy Evans I_icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 9:06 am by Lauren Coraline Archibald

» Ez egyre ijesztőbb, avagy mi lesz a világraszóló mennyegzővel?
Előtörténet - Isabella Cassidy Evans I_icon_minitimeKedd Nov. 13, 2012 10:18 pm by Yevgeniya Aglaya

» Fontos közlemény
Előtörténet - Isabella Cassidy Evans I_icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 2:44 am by Admin

» NINA PRUDENCE BOONE - I'm the Dancing Queen
Előtörténet - Isabella Cassidy Evans I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 11:52 pm by Nina Prudence Boone

» MIKAELA PENELOPE BOONE - Crazy Dancer
Előtörténet - Isabella Cassidy Evans I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 10:53 pm by Mikaela Penelope Boone

» Előtörténet - Chaze Newman
Előtörténet - Isabella Cassidy Evans I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 8:06 am by Chaze Newman

» Előtörténet - Natalya Romanova
Előtörténet - Isabella Cassidy Evans I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 3:41 am by Natalya Romanova

» Lélekpárok
Előtörténet - Isabella Cassidy Evans I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 5:10 am by Rosalie Hamilton


 

 Előtörténet - Isabella Cassidy Evans

Go down 
SzerzőÜzenet
Belle Evans
Vampire
Vampire
Belle Evans


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2012. Feb. 07.

Előtörténet - Isabella Cassidy Evans Empty
TémanyitásTárgy: Előtörténet - Isabella Cassidy Evans   Előtörténet - Isabella Cassidy Evans I_icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2012 12:34 pm

Előtörténet - Isabella Cassidy Evans 7135d1263302822-pics-anna-lynn-mccord-love-her-haircut-090209-annalynne-mccord-400

Név: Isabella Cassidy Evans
Becenév: Belle, Bella, Isa, Cass
Kor: 17 év
Születés helye és ideje: 1995. április 1., USA, Atlanta
Faj: Ember
Partner: Edward Emmett Hamilton
Gyermekek: Lassacskán majd lesznek...

Külső:
Nézz a fotómra és meglátod. (Bocsi, telefonálok! Smile )
Előtörténet - Isabella Cassidy Evans Httpwwwnewtotvcomwp-contentuploads200809zumawirewestphotos026733-luke-perry-90210127263pcn-mccord07-annalynne-mccord-90210-1
Nem csalás, nem ámítás, ez vagyok én, a magam teljes tökéletességében. Kár, hogy a szemem nem látod, de ugye, hogy szexi vagyok?? Sokat dolgozom a külsőmön, fontosnak tartom, hogy mindig fitt legyek, erős és egészséges. Ezért adok is a biotáplálkozásra, rengeteg gyümölcsöt eszek és csak és kizárólag biotejterméket fogyasztok. Vega vagyok és kerülöm a sok szén-hidrátot, így Ed édességeiből nem szoktam enni, ellenben a húga! Majd 30 évesen Rosalie akkora lesz, mint egy ház! Mert mindig eszik és ez következményekkel jár ám. A test megbosszulja majd... Ajajj! Rosalie gurulni fog, mint a teniszlabda!
Egyébként a bőröm napsütötten barnás, ha néha kicsit fakul, irány a szolcsi, bár amióta vámpír vagyok, kifejezetten problémás a barnulás. A szemem kékes-zöldes-szürkés, mikor hogyan alakul. A hajam szőkésbarna, de néhol szőkébb, mint barnább, de van, ahol inkább barnább, mint szőkébb. A szemöldököm szépen ívelt, elegáns, vonalaim határozottak, kissé hegyesek, de így jó. Plasztikai sebész még nem nyúlt hozzám, de nem zárkóznék el, hogyha szükség lenne rá. Amióta vámpír vagyok, ritkábban sminkelek, hiszen önmagamban is szebb vagyok, mint bármikor máskor.

BELSŐ

Isabella egy eléggé egocentrikus teremtés. Szereti élvezni az életet, de legnagyobb gond az, hogy mindezt képmutatással teszi, hogy közben megtéveszt másokat. Nem nevezhető túl erkölcsösnek, de ennek az oka az, hogy sosem tiltottak neki semmit, így néha nem is tudja, hogy helytelen, amit tesz. Szeret szerepelni, szereti falni az életet, a férfiakat és bár őrülten bele van esve Ed-be, igencsak feni a fogát Anton-ra is, miközben Ed menyasszonya. Minden értelemben tipikus nő. Szereti csinosítani magát, ad a részletekre. Valójában gondoskodó teremtés, de nem tudja hogy kéne. Szeretne jól cselekedni, vágyik az elismerésre, a dicséretre, amit otthon sosem kapott meg. Szeretne igazán jó lenni valamiben, de hiába teljesít minduntalan jól, ha egyszer nem motiválják őt. Szerelmes Edbe, de úgy érzi Anton-ba is. Lelki problémáit senkivel sem tudta megbeszélni, mert aki segíteni akarta, azt akaratlanul is, de eltaszította magától, a szüleitől pedig sosem azt a fajta figyelmet kapta, amire vágyott. Hercegő-típusú lány, aki szereti a csillogó-villogó, csajos dolgokat, aki a figyelem középpontjában akar lenni, hogy megtapsolják őt, de ehelyett anyuci pici lánya volt, akinek azt kellett tennie, amit anya mondott, különben rossz gyerek volt. Talán mondhatjuk azt, hogy most önkéntelenül is lázad a világ normái ellen, hogy a szülei felfigyeljenek rá, hogy valaki az igazi, mélyen lappangó, értékes, jóindulatú személyiségét felfedezze és a szeretetre éhes gyermeki énjét gondjaiba vegye.

ÉLET

Nehéz azt hiszem, valami eredetit írnom. Ugye már írtam, hogy mikor születtem és hol, mi a nevem, ki a párom. Talán ezt így most az elején nem ismételném meg. Tehát nagyjából már ismertek, láttok is a fényképen, szóval a szavakhoz arc is társul. Nos... Haladjunk akkor az életemben. Ugye Amerikában láttam meg a napvilágot, de nem sokat éltem egy helyen. Anyuval sokat utaztunk ide-oda, így igazi otthonom sokáig nem volt. Mikor kicsi voltam, néha megőrzésre átrepítettek Hamilton-ékhoz, hiszen anyuék nagyon jóban vannak és eleve már akkor biztos volt, hogy Ed és én örök hűséget esküszünk egymásnak, holtomiglan-holtodiglan. Lassan ez is bekövetkezik, és én már ki is néztem a menyasszonyi ruhámat. Ha nem mutatjátok meg Ednek, akkor megmutatom. ... Okés... De a szavatokat adjátok!!
Előtörténet - Isabella Cassidy Evans M-475028
Ebben megyek majd hozzá Ed-hez! Szexi darab... majd bezzeg a nászéjszakán... Alig várom, hogy letépje!
De lendüljünk túl is az esküvő kérdésén...
Megvolt az általános iskola, blabla, középiskola... Nah, az már jobb falat. Jelenleg éppen egy neves magángimnáziumban koptatom a padot.
Egyszer, még nagyjából fél évvel ezelőtt úgy alakult, hogy elmentünk egy osztálykirándulásra, de mivel már tizenhét vagyok, meg a barátnőm tizennyolc, ezért péntek este elmehettünk bulizni. Nekem se kellett több, szedtem a cuccom, irány a péntek este... Sorry Ed, de nem csak Anonnal, hanem ezzel a sráccal is félreléptem. Aki nemes egyszerűséggel belém esett, nem is tudom, hogy mit hitt... De elmentünk, dugtunk, ő meg mámorosan átváltoztatott vámpírrá. Fűt-fát megígértem, esköszöm, csak adjon személyes tárgyat, és én itt se vagyok. Aha... ő pont ezt nem akarta. A mániákus pszichopata állat fogva tartott három-négy napig. Már a rendőrség keresett, mikor meglógtam és bemószeroltam a zsaruknál. Majd bementem hozzá látogatni, mikor adott egy félpár büdös zoknit, azzal mászkálhatok, hogy ne pörkölődjek meg a napon. Haláli, öregem! ha kiszabadul, megölöm. Vagy ad legalább egy tisztát! Minden esetre persze megoldottam. Kimosattam és több kiegészítőt csináltam belőle, pl. egy hajcsatra virágot. Így szabadon hordhatom, a kutyának nem tűnik fel. Más érdekesség? Hmmm... Nyolcadikos voltam, mikor dugtam Ed bátyával. Akkor már nem voltam szűz, de jó volt dugni, élveztem, és ennyi. Védekeztünk is, nem kell túlspilázni a dolgot. Itt vagyok, élek... hehe, nem is, de itt vagyok és ez a lényeg. Mást nem nagyon tudok mondani, hát ez lennék én. Tudom, rövidre fogtam, de vár a körmös és nem szeretnék a kisebb-nagyobb részletekbe belefolyni. Vezetek naplót, majd néha pillants bele és megtudsz pár lényeges apróságot, ami esetleg most kimaradt. Mert biztos van ilyen. Nah. Akkor én elköszönök, és ezt az érdekes és egyoldalú eszmecserét le is zárom...
Puszcsi!
Belle
Vissza az elejére Go down
 
Előtörténet - Isabella Cassidy Evans
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Előtörténet - Matt Evans
» Előtörténet - Veronica Kayla Evans
» Előtörténet - Ian Hamilton
» Előtörténet - Natalya Romanova
» Előtörténet - Irina Wasilewsky

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
It's not a simple love story :: Characters :: Vampire-
Ugrás: